BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Asiliuko nuotykis 1
Susipažinkite su Asiliuku - mielu, trenktu, nelabai protingu padarėliu. Ogi galvojate, kad jis eilinis asilas? Tikrai ne! Jis gali būti geriausiu draugu šaltomis vasaros naktimis, gali būti madų žinovas nestilingą rudenį, pagalbininkas mėtant vandens bombas žiemą ir netgi Kaledų seneliu pabus, kai pavasarį stigs meilės. Taip, tai jis, mano Asiliukas.
Viskas prasidėjo taip… Vieną žvarbų lapkričio 21-osios rytą jis pajudėjo iš savo namų, ne bet kuo, o asiliukišku troleibmobiliu, kuriame renkasi kiek kitokios rasės padarai.  ”Pastebėkime naglai”,- nusprendė asiliukas vargais negalais įsispraudęs į perpildytą troleibmobilį, sumąstęs prasmingai praleisti kelionės laiką…
Stebėjo vieną, stebėjo du ir galop prisistebejo…”Italų mafijos bosas”,- nustebęs tarė apie pirmaji stebejimo objekta. Ten stovėjo žmogysta su pilka berete, itališkais ūsiukais(kaip pas Zoro buvo), tamsia oda ir pasalūniška šypsenėle. Italų bosas Lietuvoje? Čia tai bent nutikimas! Tik įsivaizduokit, susišaudymai, senos ir velniškai gražios mašinos, kitaip sakant tikras “Krikštatėvis IV: made in LT”. Tačiau šis “italiūkštis” visai neparodė susidomėjimo Asiliuku, jis tiesiog nusisuko ir tyliai išsliūkino iš troleibmobilio artimiausioje stotelėje. “Tikras Italios mafijos bosas..”,- pamąstė Asiliukas.
Antras objektas nebuvo toks palankus šiam širdį veriančiam žvilgsniui. Aukšta, tamsi žmogysta, su studentišku paltuku stovėjo kampe ir įdėmiai žiūrėjo savo pritrėškiančiu stebįjimu. Staiga, žaidimas “akis į akį” buvo prakištas Asiliuko nenaudai. Asiliukas tapo, galima sakyti, savo paties auka. Naglas bendrakeleivio žiūrėjimas Asiliuką tiesiog varė iš proto, tačiau Asiliukas nebūtų Asiliukas, jeigu tokioje keblioje situacijoje nenusijuoktų.


Rodyk draugams

Rašyti komentarą